O NAS


Szukasz sprawdzonego i rzetelnego dostawcy produktów wysokiej jakości? Detali wykonanych z najwyższą precyzją i dostarczonych na czas? Partnera który pomoże Ci na każdym etapie produkcji i w razie konieczności posłuży radą podpartą wiedzą za którą przemawia wieloletnie doświadczenie?

Od początku prowadzenia działalności za cel obraliśmy sobie pomoc klientom w realizacji ich celów. Dlatego produkty wykonane są z najwyższą precyzją i dostarczone w umówionym terminie bo doskonale rozumiemy stare polskie przysłowie, że „czas to pieniądz”.
 „Techmar” to nowoczesną firmą, która powstała w 1998 roku w Lesznie. Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja detali, prototypów, podzespołów oraz wykonywanie przyrządów specjalnych, opartych na opracowanej przez naszą firmę lub kontrahenta dokumentacji technicznej. Działamy na terenie całej Polski i Europy.

Specjalizujemy się w realizacji zleceń z zakresu obróbki skrawaniem na maszynach CNC oraz obrabiarkach konwencjonalnych Wykonujemy elementy pojedyncze oraz partie mało, średnio i wieloseryjne. Obrabiamy stal narzędziową oraz stale nierdzewne, kwasoodporne, węglowe, tworzywa sztuczne oraz metale kolorowe. Nasze realizacje możesz zobaczyć TUTAJ.